Eile, so 24. märsti, lõppes niplispitsi kursus algajatele Tartu Rahvaülikoolis. Seekord oli kursus laupäeva hommikuti, mistõttu said ka kaugemal elavad inimesed kursusest osa võtta. Kõige kaugem tulija oli A, sest tema hakkas kodust liikuma juba kell 7 hommikul, et õigeks ajaks kohale jõuda.
Algselt oli grupi suurus 9 inimest, kellest lõpuni pidas vastu 8.  Viimased kõik olid väga tublid!  Nad tegid ka kodus hoolega tööd ja kordasid tunnis õpitu üle. Nii et tundi minnes ootasid mind ikka ja jälle ees üllatused tublidelt õpilastelt.
Nagu ikka, on rahvaülikool tõeline rahva ülikool, kuna kursusest võtsid osa väga erinevas vanuses inimesed - ikka 20-70 vanused (see on umbkaudne ja silma järgi pakutud vanus, inimeste isikukoode mul ei ole). Siiski näitab see, et käsitöö on huvi pakkuv nii noortele kui vanematele inimestele.
Kõik kursusel osalenud said kutse edaspidi osa võta klubi tööst, sest väike pitsipisik on nüüd külvatud ja teieipäeva õhtud annavad soovijatele võimaluse niplispitsiga edasi tegeleda ning üht-teist juurde õppida.